Механизм: механические с автоподзаводом
Функції: відображається дата (день тижня, число, місяць), маятник "Турбиллион", тахиметр
Особливості: прозора задня кришка
Водонепроникність: базова
Скло: мінеральне
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4,4 см
Товщина: 1,2 см
Матеріал: нержавіюча сталь
-РЕМІНЕЦЬ-
Довжина: 25 см
Ширина: 2,2 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Протиударні | Ні |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип індикації | Аналогові |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір | Чорний,Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









